AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

(Adio Xmas)

In jos 
AutorMesaj
Mzq
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 28/11/2009

MesajSubiect: (Adio Xmas)   Mier Dec 23, 2009 6:29 am

Dragi mei admini, va urez de acum Sarbatori fericite si multa sanatate in familie si multe bucuri !! Va multumesc : DevillzZz , Fericitu , Met , flavius , power , Moldovi si CuSauFara ati fost niste prieteni adevarati si no sa va uit ! scuzatima imi curge lacrimile ca nu pot sa mai fiu cu voi si power imi pare rau da nu iti facusem nimic rau ... doar am vrut adminu pe niku SaKalu atata tot ! Imi pare rau dak team deranjat tare Sad ! Sa aveti grija de sv , apropo power si devilzZz va felicit ca e cel mai tare sv din lume ! va felicit inca o data si sa aveti grija de el ! Sarbatori fericite tuturor !! Nu va voi uita !!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Met
Admin Server
Admin Server

Data de inscriere : 09/12/2009
Varsta : 25
Localizare : Botosani

MesajSubiect: Re: (Adio Xmas)   Mier Dec 23, 2009 6:52 am

Pare foarte rau de tine..erai un baiat de treaba [Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine] speram sa te mai vedem
Sus In jos
PoSiTiOn Of PoWeR
Administrator
Administrator

Data de inscriere : 29/10/2009

MesajSubiect: Re: (Adio Xmas)   Mier Dec 23, 2009 6:58 am

@mzq, tie ti-am zis de nenumarate ori sa nu mai ma futi cu mesaje fara rost pe mess ca nu sunt copil dinala sa raspunda la alti n00bi. n-ai tinut cont asta este. salut.
Sus In jos
Mzq
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 28/11/2009

MesajSubiect: Re: (Adio Xmas)   Mier Dec 23, 2009 7:05 am

asta e mah gata eu leam urat de acum sarbatori fericite gata ! Eu team rugat frumos sami faci da u dak nu ziceam ca am dat ban sau astea pouorma spuneai ca nus hal de admin si eu iti spuneam cui iam dat ban de ce da tie vad ca nuti place sati spun ! apropo imi pare bn ca team putut ajuta !
Sus In jos
3J3CT
Utilizator Banat
Utilizator Banat

Data de inscriere : 20/12/2009

MesajSubiect: Re: (Adio Xmas)   Mier Dec 23, 2009 7:16 am

Cum? .. ma.. nu trebea niki uh s dai massuri aiurea Cum? .. daca ai dat vro 100 d massuri sh eo mas enerva Cum? .. in fn.. pacat ca pleci Sad .. Sad erai chiar de treaba si un admin bun..
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: (Adio Xmas)   

Sus In jos

(Adio Xmas)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima pagina :: Diverse :: Cos de gunoi-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Poti avea un blog gratuit