AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Sugestie new~

In jos 
AutorMesaj
@imz0reL
Admin Special
Admin Special

Data de inscriere : 04/12/2010

MesajSubiect: Sugestie new~   Lun Dec 13, 2010 11:43 am

Salut , acum ca vine craciunu sper sa se adauge Cadourile , nu este prea frumos fara numai sunt playerii dimineata , etc
2.Unele mape de anul trecut sunt peste astea acum cele mai folosite sunt Cs_Assault_december si De_dust2_december pentru ca sunt cele mai frumoase .
Va trebuii sa adaugii iara cadourille fara ele este foarte urat , si sper ca si Mapele unele de anul trecut care erau foarte frumoase si dorite de playerii !
Eu nu le cunosc numele mapelor pentru ca am uitat dar , sper ca vei cauta unele mape de anul trecut si le vei baga !

Va fi foarte frumos si spun sinccer ca multi playeriii vor fi ONLINE ! 24/24
Tinand cont ca astazii este luni -vinerii multi luam ce este cel mai dorit VACANTA ~

Si sperand ca acum multii playerii se vor juca , ar fi foarte bine , pentru ca avem dimineatza libera dupamiaza seara ....
Cr
ed ca va foarte frumos , acum gandestete pop ! si rezolva .
Am gasit o mapa de anul trecut , ia vezi cred ca este una poate iti dai seama si de celelalte !
[Trebuie sa fiti înscris şi conectat pentru a vedea această imagine]
Sper ca vei rezolva .... spre binele playerilor
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Sharkyyy
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 23/11/2010
Varsta : 24

MesajSubiect: Re: Sugestie new~   Lun Dec 13, 2010 5:52 pm

Da ar fi bine sa adauge si mapele de anul trecut ...dar acele mape (unele) nu sunt facute pt 22 playeri ...si cu cadourile asteptam sa le faca sa mearga bine fara buguri ...ele dau tot farmecul si e si FUN !!
Sus In jos
Met
Admin Server
Admin Server

Data de inscriere : 09/12/2009
Varsta : 25
Localizare : Botosani

MesajSubiect: Re: Sugestie new~   Mar Dec 14, 2010 12:46 pm

@imz0reL e destul de greu pt Position Of PoWeR ,gandeste-te ca asta e creatia lui, el n-a facut precum altii sa copieze totul,e gandit si a creat dupa spusele lui. Din contra ,ca altii au copiat de la el, rusine sa le fie! Avand in vedere ca unii dintre noi sau majoritate nu se pricep la crearea de plugin-uri si alte chestii suntem bata pe langa el.Sa speram ca o sa reuseasca pan' la urma:D Mult succes! Very Happy
Sus In jos
@imz0reL
Admin Special
Admin Special

Data de inscriere : 04/12/2010

MesajSubiect: Re: Sugestie new~   Mar Mai 17, 2011 11:55 am

Topic CLose , este din Decembrie 2010 .
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Sugestie new~   

Sus In jos

Sugestie new~
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima pagina ::  Xmas Server :: Discutii & sugestii :: Arhiva(2)-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog