AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Alti codati

In jos 
AutorMesaj
sAfir^
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 05/12/2010

MesajSubiect: Alti codati   Dum Dec 19, 2010 9:07 pm

Intru pe srv si mai fac un demo la un codat, surpriza erau 2...... [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] sau [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link]

nik codati : baiatu si Lol

se schimba harta intra Lol fara cod, nu face frag are 0 cu 4, da un retry isi baga wallu, si sta cu tinta numai prin pereti, dar tot but ramane are 1 cu 4 acum Razz

Cum iese adminu, imediat baga toti codu, CuSauFara era pe srv, cum a iesit, a bagat Lol speedu... pe 35 hp prima data

pls ban.... dak ar fi sa fac asa de fiecare data cand vad un codat, umplu forumu, dar uni din ei nus asa buti si stiu sa se ascunda

Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
SouLReaveR
Admin Server
Admin Server

Data de inscriere : 08/11/2009
Varsta : 28
Localizare : Cel mai mare sat din romania

MesajSubiect: Re: Alti codati   Sam Dec 25, 2010 10:46 pm

ban ca ban .. dar din pacate trebuie sa ii prindem .. sunt de acord .. nu merge sa luam ip sau sa-l postati voi .. asta e trebuie sa-i vanam .. eu le-am dat ban odata ! dak ii mai prind le dau iar k au ip dinamic !
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://LaMisTo.aCe.sT

Alti codati
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima pagina ::  Xmas Server :: Cereri :: Reclamatii :: Arhiva(2)-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza-ti propriul blog gratuit