AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Cerere unban :)

In jos 
AutorMesaj
Mos-Gerila
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 03/12/2010
Varsta : 21
Localizare : Bucuresti

MesajSubiect: Cerere unban :)    Lun Dec 20, 2010 10:34 am

Nume: Dj RobYnHo:10
IP: 89.46.216.219
Nume admin: [XM]aiM^zoR
Data / Ora: 20.12.2010 / 12:20 pm
Perioada : permanent ban
Nu inteleg de ce mia dat ban ...... imi poti spune ?? sau mai bine arata dovada ca sa vedem toti Very Happy..... astept unban repede plzzz Smile

EDIT : daca am injurat sau daca am jucat cu cod ar trebuii sa ai o dovada no ? ....eu asa stiu Wink am avut admine pe multe servere si pe toate care am avut daca dadeai ban trebuia sa il postezi neaparat ..... cu motiv nume ip ... toate cele (daca nu postai si nu aveai nicio dovada , mai ales daca era permanent pierdeai adminu , nu conta cine erai si ce ai facut pt server ) punct. Nu o luati ca pe un ordin sau ceva ... asta e parerea mea , si poate pierd multi player serveru din cauza asta .....
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Ghos7
Utilizator
Utilizator

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Lun Dec 20, 2010 12:16 pm

Chiar am fost si eu pe server cand sa intamplat asta ...a intrat putin pe server era harta de_dust2_christmas si a stat cam vre-o 2-3 minute si avea scoru 2-0 sau 3-0 si [XM]aiM^zoR ia dat ban fara poze fara nimic asa din senin , nu ii iau apararea lui Robynho dar are dreptate , cu asemenea admin se duce de rapa srv Wink .
Sus In jos
Mos-Gerila
Utilizator
Utilizator

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Lun Dec 20, 2010 1:38 pm

Ghos7 a scris:
Chiar am fost si eu pe server cand sa intamplat asta ...a intrat putin pe server era harta de_dust2_christmas si a stat cam vre-o 2-3 minute si avea scoru 2-0 sau 3-0 si [XM]aiM^zoR ia dat ban fara poze fara nimic asa din senin , nu ii iau apararea lui Robynho dar are dreptate , cu asemenea admin se duce de rapa srv Wink .
Astept raspunsul lui aimz0rel .
Sus In jos
Trust
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 10/01/2010

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Mier Dec 22, 2010 12:34 pm

Se pare ca pe sv asta adimini dau ban din plictiseala sau poate asa se distreaza ei ..... Surprised ....nush ce sa zic....da mie mi se pare ca anu asta au pierdut o gramada de playeri....poate si din cauza ca nu au bagat cadouri....dar va spun eu ca nu numai din cauza asta....
Sus In jos
Mos-Gerila
Utilizator
Utilizator

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Joi Dec 23, 2010 10:21 am

PoSiTioN of PoWeR te rog eu sa iei o hotarare pana-n cel mult 2 zile .... daca aim^zor nu s-a simtit sa raspunda ... te rog frumos . Asta era singurul server pe care jucam si imi placea . Astept un raspund de 4 5 zile ..... Sad Sad Sad Sad Sad

Trust a scris:
Se pare ca pe sv asta adimini dau ban din plictiseala sau poate asa se distreaza ei ..... Surprised ....nush ce sa zic....da mie mi se pare ca anu asta au pierdut o gramada de playeri....poate si din cauza ca nu au bagat cadouri....dar va spun eu ca nu numai din cauza asta....
Doar unii.... sunt doar 2 care isi fac treaba cum terbuie , restul intra odata la saptamana ... altii deloc , doar cei doi se simt sa faca ss ,demo ..
Sus In jos
@imz0reL
Admin Special
Admin Special

Data de inscriere : 04/12/2010

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Vin Dec 24, 2010 3:34 pm

Ai injurat , erau multi oamenii pe server ! PS: eu nu dau ban direct din cauza de wall/aim/ ETC , fac demo SS
Dar atunci ai injurt foarte grav pe server ! Si numai te ascunde ca nu-ti merge nu erai cu numele dj ! asa Ca TC !
Sus In jos
@imz0reL
Admin Special
Admin Special

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Vin Dec 24, 2010 3:38 pm

Eu nu accep sa mi se spuna FMM , cand am un frate mort intelegi u ? si acum vi pe forum si incepii sa plangii aici in fata mea cum fac toti ? pe forum nimeni nui vinovat intelegi ?
ai injurat si nu asa haide ca acceptam sa ma injurii de mama de tata de mine dar cand ajungi la fratele meu de 5 ani mort deja ,iti iei boi de la bicicleta ! numai fi atat de nevinovat !
Sus In jos
@imz0reL
Admin Special
Admin Special

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Vin Dec 24, 2010 3:39 pm

Si alt ceva daca nici eu nus acctiv atunci PAPA cred ca nu sti sa faci diferenta eu te iert pentru ultima oara dar ai grija !
Sus In jos
Mos-Gerila
Utilizator
Utilizator

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    Vin Dec 24, 2010 4:37 pm

Frate imi cer scuze de 1000 de ori ... sa ma ierte dumnezeu..dar un imi aduk aminte sa te in injurat in nicun fel ... mai ales pe tine , poate mai confundat , inca odata scz daca intr-adevar te-am injurat ..
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Cerere unban :)    

Sus In jos

Cerere unban :)
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima pagina ::  Xmas Server :: Cereri :: Cereri unban :: Arhiva(3)-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Creeaza un blog