AcasaAcasa  PortalPortal  CalendarCalendar  FAQFAQ  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Salut...!

In jos 
AutorMesaj
I'm D0omSday
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 21/11/2010
Varsta : 25
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Salut...!   Mier Mai 18, 2011 5:20 pm

Imi cer scuze k deschid acest topic,dar am sh eo mica problema,in legatura k stilul meu d joc! ...Mai mereu knd ma joc p srv..sunt shit`uri d oameni..care zic k ma joc k wall..sh am sh eo o rugaminte..Power Suff MethoS ZEUS,adminii mai mare`n grand..faceti`mi va rog frumos un demo..faceti`mi poze..puneti`le p forum..sa va/le dovedesc k nu joc k nici`un wall cum spun toti...M`AM SATURAT!! Nervos Nervos...1.Joc cs d 5 ani,intreba`ti`l p "hLs" 2. Am jucat intr`unul din cele mai buni clanuri din Romania,impreuna k hLs--> S[n]K bineinteles,daca`ti auzit...sh 3. Te rog frumos Power..gaseste o solutie..fa`mi poze..fa`mi demo..fa`mi ceva..sa le arat k n`am nimic..Te rog eu frumos,k m`am saturat d insulte Nervos!!!!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Met
Admin Server
Admin Server

Data de inscriere : 09/12/2009
Localizare : Botosani

MesajSubiect: Re: Salut...!   Joi Mai 19, 2011 11:11 am

Doom ,in primul rand nu trebuie sa dovedesti ca nu joci murdar.Power ,cu cel mai mare grad de aici de pe forum si cu tot respectul ,ti-a dat admin ,si nu degeaba,are si el incredere in admini care si-i alege. Nu mai lua in seama toate insultele,si ca atare ia decizii(gag,ban).
Sus In jos
I'm D0omSday
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 21/11/2010
Localizare : Bacau

MesajSubiect: Re: Salut...!   Joi Mai 19, 2011 11:40 am

Ai mare dreptate Met Wink
Sus In jos
hLs
Utilizator
Utilizator

Data de inscriere : 19/05/2011
Varsta : 22

MesajSubiect: Re: Salut...!   Mar Iun 07, 2011 10:01 am

chiar are mare dreptate Met mai stai dupa ei daka comenteaza gatu jos Razz
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Salut...!   

Sus In jos

Salut...!
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Prima pagina :: Diverse :: Cos de gunoi-
Mergi direct la:  
creează un forum | © phpBB | Forum gratuit de suport | Contact | Semnaleaza un abuz | Blog gratuit